Mexen Kent dekoratyvinis radiatorius 1882 x 380 mm, 1392 W, juodas - W216-1882-380-00-70
search
Mexen Kent dekoratyvinis radiatorius 1882 x 380 mm, 1392 W, juodas - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekoratyvinis radiatorius 1882 x 380 mm, 1392 W, juodas - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekoratyvinis radiatorius 1882 x 380 mm, 1392 W, juodas - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekoratyvinis radiatorius 1882 x 380 mm, 1392 W, juodas - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekoratyvinis radiatorius 1882 x 380 mm, 1392 W, juodas - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekoratyvinis radiatorius 1882 x 380 mm, 1392 W, juodas - W216-1882-380-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W216-1882-380-00-70
Aukštis:
1882 mm
Spalva:
Plotis:
380 mm
Šildymo galia:
1392 W
Spalva - Juoda - ()
Mexen Kent dekoratyvinis radiatorius yra puikus funkcionalumo ir stiliaus derinys. Pagamintas iš aukštos kokybės plieno, padengtas patvaria danga atsparia korozijai, tai elegantiškas kiekvieno interjero elementas. Pasižymi universaliu šoniniu prijungimu ir 1392 W šildymo galia, užtikrinančiu efektyvų šildymą. Jo matmenys yra 1882 mm aukščio, 380 mm pločio ir 85 mm gylio, todėl puikiai tinka bet kokiam kambariui. Rinkinyje yra būtiniausi montavimo priedai, tokie kaip kabes ir oro išleidėjas.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1882 mm
Plotis: 380 mm
Gylis: 85 mm
Jungčių atstumas: 180 cm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 25,40 kg
Talpa: 21 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbo temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 1392 W
Jungtys:
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Aukštos kokybės, patvari laką atspindinti korozijai danga
Komplekte: kabes, montavimo komplektas, aklės ir išleidėjas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
380 mm
Aukštis
1882 mm
Gylis
85 mm
Tipas
Dekoratyvinis
1392 W
Jungties atstumas
180 cm
Jungtis
Šoninė
Naudojimo instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
Gamintojas
Ar neradote atsakymo?
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W216-1882-380-00-70
1882 mm
380 mm
1392 W