Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20
search
Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekoratyvinis radiatorius 1080 x 600 mm, 358 W, baltas - W206-1080-600-00-20
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W206-1080-600-00-20
Aukštis:
1080 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
358 W
Spalva - Baltas - ()
Mexen Floryda yra dekoratyvinis radiatorius, kurio matmenys 1080 x 600 mm, baltos spalvos, turintis 358 W šilumos galią. Pagamintas iš plieno, turi patvarią dažų dangą atsparią korozijai. Universalus montavimo būdas, šoninės ir vidurinės jungtys bei kompaktiški matmenys (gylis 40 mm) daro jį idealų skirtingoms erdvėms. Didžiausia darbinė temperatūra yra 95°C, o darbinis slėgis 0,6 MPa. Komplekte yra pakabos, montavimo komplektas, uždengimo kamščiai ir nuorinimo vožtuvas.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1080 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 40 mm
Pajungimas:
- 57 cm (šoninis) arba 5 cm (vidurinis)
Spalva: Balta RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 8,1 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šilumos galia:
- 75/65/20 °C - 358 W
Jungtys:
- 2xG ½″ vidurinės
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Komplekte: pakabos, montavimo komplektas, uždengimo kamščiai ir nuorinimo vožtuvas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
600 mm
Aukštis
1080 mm
Gylis
40 mm
Šildymo galia
358 W
Jungties atstumas
5 cm , 57 cm
Jungtis
Šoninė , Centras
Saugumo informacija
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W206-1080-600-00-20
1080 mm
600 mm
358 W