Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70
search
Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekoratyvinis radiatorius 1200 x 360 mm, 483 W, juodas - W201-1200-360-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W201-1200-360-00-70
Aukštis:
1200 mm
Spalva:
Plotis:
360 mm
Šildymo galia:
483 W
Plotis - 360 mm - ()
Aukštis - 1200 mm - ()
Mexen Nevada - tai modernus dekoratyvinis radiatorius, kurio dydis 1200 x 360 mm, galia 483 W ir juoda spalva (RAL 9005). Pagamintas iš plieno, atsparus korozijai dėl tvirtos dažymo dangos. Jis pasižymi universaliu prisijungimo atstumu (šoninis 115 cm, vidurinis 5 cm) ir galimybe prijungti iš viršaus arba apačios. Veikia maksimalioje 95°C temperatūroje ir 0,6 Mpa slėgyje. Komplekte yra montavimo rinkinys, pakabinimai, uždangos ir ventiliatorius.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1200 mm
Plotis: 360 mm
Gylis: 78 mm
Prisijungimo atstumas:
- 115 cm (šoninis) arba 5 cm (vidurinis)
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 14,42 kg
Talpa: 7 l
Atsparumas ugniai: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 483 W
Prisijungimai:
- 2xG ½″ viduriniai
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Aukštos kokybės, tvirta dažymo danga atspari korozijai
Komplekte: pakabinimai, montavimo rinkinys, uždangos ir ventiliatorius
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
360 mm
Aukštis
1200 mm
Gylis
78 mm
Tipas
Dekoratyvinis
483 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm , 115 cm
Jungtis
Šoninė , Centras
Orientacija
Vertikali
Naudojimo Instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W201-1200-360-00-70
1200 mm
360 mm
483 W
Plotis - 360 mm - ()
Aukštis - 1200 mm - ()