Mexen Jukon dekoratyvinis vonios radiatorius 988 x 500 mm, 461 W, juodas - W116-0988-500-00-70
search
Mexen Jukon dekoratyvinis vonios radiatorius 988 x 500 mm, 461 W, juodas - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekoratyvinis vonios radiatorius 988 x 500 mm, 461 W, juodas - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekoratyvinis vonios radiatorius 988 x 500 mm, 461 W, juodas - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekoratyvinis vonios radiatorius 988 x 500 mm, 461 W, juodas - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekoratyvinis vonios radiatorius 988 x 500 mm, 461 W, juodas - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekoratyvinis vonios radiatorius 988 x 500 mm, 461 W, juodas - W116-0988-500-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W116-0988-500-00-70
Aukštis:
988 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
461 W
Spalva - Juoda - ()
Vonios radiatorius Mexen Jukon sujungia stilių ir funkcionalumą. Su aukščiu 988 mm ir pločiu 500 mm puikiai tinka moderniam interjerui. Aukšta 461 W šilumos galia užtikrina efektyvų šildymą, o plieninė konstrukcija ir juoda danga RAL 9005 užtikrina patvarumą ir atsparumą korozijai. Radiatorius turi keturias G ½″ jungtis, leidžiančias lanksčiai montuoti, taip pat yra galimybė įmontuoti kaitinimo elementą. Rinkinį sudaro montavimo elementai ir oro vožtuvas.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 988 mm
Plotis: 500 mm
Gylis: 88 mm
Jungties tarpas: 8 cm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 10,94 kg
Tūris: 4,6 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 461 W
Jungtys:
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje
Galimybė įmontuoti kaitinimo elementą
Aukštos kokybės, patvarus dažų sluoksnis atsparus korozijai
Komplekte: kabės, montavimo rinkinys, aklinės dangteliai ir oro vožtuvas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
500 mm
Aukštis
988 mm
Gylis
88 mm
Tipas
Dekoratyvinis , Kopėtinis
461 W
Universalus
Jungties atstumas
8 cm
Jungtis
Apatinė
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Garantijos sąlygos
Informacija apie saugumą
Gamintojas
Ar neradote atsakymo?
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 2 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W116-0988-500-00-70
988 mm
500 mm
461 W