Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 18W, Neutralus - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x10
search
Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 18W, Neutralus - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 18W, Neutralus - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 18W, Neutralus - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 18W, Neutralus - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 18W, Neutralus - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x10
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Neutrali spalva Neutrali spalva
Indeksas:
L100-E27-1840-01x10
Strumień świetlny:
1890 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 138 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A70
Cilindro tipas: E27
Galia: 18 W
Lygiavertė galia: 100 W
Šviesos srautas: 1890 lm
Šviesos spalva: Neutralus
Spalvos temperatūra: 4000K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Gaubto spalva: Pieno baltos spalvos
Gaubto medžiaga: Plastikas
Vienetų skaičius pakuotėje: 10
Sklidimo kampas: 220°
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 18 kWh/1000 val
Apsaugos laipsnis: IP20
LED technologija
Neutrali spalva
Plotis
60 mm
Aukštis
138 mm
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383455
Informacija apie saugumą
19,86%