Mexen AL-O vamzdis PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97107-1620-100
search
Mexen AL-O vamzdis PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97107-1620-100 Mexen AL-O vamzdis PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97107-1620-100
Antidifuzinis 100% Antidifuzinis 100%
Indeksas:
W97107-1620-100
Skersmuo :
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()
Techniniai duomenys:
Ilgis: 100 m
Išorinis skersmuo: 20 mm
Sienelės storis: 2 mm
Tarpinės sluoksnio storis: 0,23 mm
Išorinis sluoksnis: Polietilenas, atsparus aukštai temperatūrai
Vidinis sluoksnis: Polietilenas, atsparus aukštai temperatūrai
Maksimalus darbinis slėgis prie 20°C: 10 bar
Atsparumas dujų prasiskverbimui ir korozijai: Antidifuzija 100%
Linijinės plėtimosi koeficientas: 0,024mm/(m⋅K)
Šilumos laidumas: 0,43 W/(m²K)
Reakcija į ugnį: E klasė
Minimalus rankinio lenkimo spindulys: 100 mm
Minimalus lenkimo spindulys naudojant spyruoklę: 70 mm
Pritaikymas:
- centrinis šildymas
- grindinis šildymas
- šaltas ir karštas vanduo
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Antidifuzinis 100%
Skersmuo
20 mm
PZH testas
19,94%
Indeksas:
W97107-1620-100
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()