Mexen BRASS apvalus žalvarinis prailginimas 1 vidinis sriegis x 1 išorinis sriegis, 40 mm - W97415-1010-40
search
Mexen BRASS apvalus žalvarinis prailginimas 1 vidinis sriegis x 1 išorinis sriegis, 40 mm - W97415-1010-40 Mexen BRASS apvalus žalvarinis prailginimas 1 vidinis sriegis x 1 išorinis sriegis, 40 mm - W97415-1010-40
Žalvaris Žalvaris
1 MPa 1 MPa
Atsparumas aukštai temperatūrai Atsparumas aukštai temperatūrai
Indeksas:
W97415-1010-40
Tipas:
Pratęsimas
Ilgis:
40 mm
Jungties skersmuo 1:
1" vidinis sraigtas (VS)
Jungties skersmuo 2:
1" išorinis sriegis
Techninės charakteristikos:
Jungties skersmuo 1: 1" vidinis sriegis
Jungties skersmuo 2: 1" išorinis sriegis
Ilgis: 40 mm
Medžiaga: žalvaris
Darbo temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Žalvaris
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas aukštai temperatūrai
10 metų garantija
PZH Higienos Atestas
Serija
Ilgis
40 mm
Tipas
Pratęsimas
Jungties skersmuo 1
1" vidinis sraigtas (VS)
Jungties skersmuo 2
1" išorinis sriegis
Montavimo instrukcijos
Saugumo informacija
Garantijos sąlygos
Patvirtintas PZH
19,85%
Žalvaris Žalvaris
1 MPa 1 MPa
Indeksas:
W97415-1010-40
40 mm
1" vidinis sraigtas (VS)
1" išorinis sriegis