Mexen Ares elektrinis radiatorius 1200 x 600 mm, 600 W, baltas - W102-1200-600-6600-20
search
Mexen Ares elektrinis radiatorius 1200 x 600 mm, 600 W, baltas - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1200 x 600 mm, 600 W, baltas - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1200 x 600 mm, 600 W, baltas - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1200 x 600 mm, 600 W, baltas - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1200 x 600 mm, 600 W, baltas - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1200 x 600 mm, 600 W, baltas - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1200 x 600 mm, 600 W, baltas - W102-1200-600-6600-20
Šildymo galia: 600 W Šildymo galia: 600 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W102-1200-600-6600-20
Aukštis:
1200 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
600 W
Plotis - 600 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen Ares - tai elektrinis radiatorius, kurio matmenys 1200x600 mm ir galia 600 W, tinkantis bet kuriai patalpai. Jo plieninė konstrukcija padengta ilgaamže, antikorozine dažų danga užtikrina ilgalaikį patikimumą. Temperatūros reguliavimas nuo 30°C iki 70°C su 5 laipsnių tikslumu, o taip pat džiovinimo parinktis ir ECO energijos taupymo režimas patenkina įvairius naudotojų poreikius. Valdomas su LED ekrano rankenėle ir turi papildomą apsaugą nuo sauso darbo. Reikia užpildyti vandeniu arba jo mišiniu su glikoliu, o montavimą palengvina pridedami priedai.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1200 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 56 mm
Spalva: Baltas
Medžiaga: Plienas
Talpa: 6,3 l
Šildymo galia: 600 W
Šildymo strypų kiekis: 25
Bendrasis šildymo elemento ilgis: 629 mm
Šildymo elemento ilgis: 540 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbo įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Valdymas su LED ekrano rankenėle
Papildoma apsauga nuo sauso darbo
Integruotas termostatas palaiko pageidaujamą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari dažų dangą atspari korozijai
Komplekte: tvirtinimai, montavimo rinkinys ir uždarymo dangteliai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą su 5 laipsnių tikslumu nuo 30°C iki 70°C
- ECO energijos taupymas leidžiant nustatyti pastovią temperatūrą iki 50°C
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 600 W
Siekiant pasirinkti 600 W elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai jį priderinti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
ECO
Modernus valdymas
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
600 mm
Aukštis
1200 mm
Gylis
56 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
600 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montažas
Montavimo stiprumas
Universalus
Orientacija
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,99%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W102-1200-600-6600-20
1200 mm
600 mm
600 W
Plotis - 600 mm - ()