Mexen Ares elektrinis radiatorius 900 x 400 mm, 300 W, antracitas - W102-0900-400-2300-66
search
Mexen Ares elektrinis radiatorius 900 x 400 mm, 300 W, antracitas - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrinis radiatorius 900 x 400 mm, 300 W, antracitas - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrinis radiatorius 900 x 400 mm, 300 W, antracitas - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrinis radiatorius 900 x 400 mm, 300 W, antracitas - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrinis radiatorius 900 x 400 mm, 300 W, antracitas - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrinis radiatorius 900 x 400 mm, 300 W, antracitas - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrinis radiatorius 900 x 400 mm, 300 W, antracitas - W102-0900-400-2300-66
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W102-0900-400-2300-66
Aukštis:
900 mm
Spalva:
Antracitas
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
300 W
Plotis - 400 mm - ()
Spalva - Antracitas - ()
Mexen Ares yra modernus elektrinis radiatorius su matmenimis 900 x 400 mm, suteikiantis 300 W galią. Pagamintas iš patvaraus plieno, elegantiškos antracito spalvos, puikiai tinka šiuolaikiniams interjerams. Jis turi 17 šildymo strypų ir bendrą kaitinimo elemento ilgį 426 mm. Maitinamas 230V/50 Hz įtampa, turi IP44 apsaugos lygį. Dėl jutiklinio valdymo ir LED ekrano, naudojimas yra intuityvus. Radiatorius turi įmontuotą termostatą, „Sensitive“ ir „Comfort“ funkcijas bei apsaugą nuo „sauso“ darbo. Idealiai tinka šilumos ir komforto palaikymui namuose.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 900 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 44 mm
Spalva: Antracitas
Medžiaga: Plienas
Talpa: 3,4 l
Šiluminė galia: 300 W
Šildymo strypų kiekis: 17
Bendras kaitinimo elemento ilgis: 426 mm
Šildymo elemento ilgis: 310 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
IP apsaugos laipsnis: IP44
Jutiklinis valdymas su LED ekranu
Papildoma apsauga nuo „sauso“ darbo
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Radiatoriui tinkamai veikti reikalingas vanduo arba vandens mišinys, pvz., su glikoliu
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys ir užsukimo kamščiai
Šildymo funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C
- Vaikų užraktas leidžia užblokuoti kaitinimo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
900 mm
Gylis
44 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
300 W
Spalva
Antracitas
Medžiaga
Plienas
Montažas
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,96%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W102-0900-400-2300-66
900 mm
400 mm
300 W
Plotis - 400 mm - ()