Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01
search
Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran vonios radiatorius 800 x 600 mm, 336 W, chromas - W105-0800-600-00-01
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W105-0800-600-00-01
Aukštis:
800 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
331 W
Plotis - 600 mm - ()
Aukštis - 800 mm - ()
Spalva - Chromas - ()
Mexen Uran vonios radiatorius sujungia modernų dizainą su aukšta funkcionalumu. Jo matmenys 800 x 600 mm ir šiluminė galia 336 W daro jį idealiu įvairioms erdvėms. Pagamintas iš chromuoto plieno, jis siūlo atsparumą korozijai ir patvarią dangą. Dėl plačių jungčių galimybių, įskaitant 2xG ½″ ir galimybę montuoti šildymo elementą, šis radiatorius suteikia montavimo lankstumą. Maksimali darbinė temperatūra yra 95 °C, o darbinis slėgis siekia iki 0,4 Mpa. Komplekte yra būtini montavimo priedai.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 800 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 39 mm
Jungčių tarpas:
- 55 cm (apatinis) arba 5 cm (vidurinis)
Spalva: Chromas
Medžiaga: Plienas
Svoris: 8,60 kg
Talpa: 3,9 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,4 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 336 W
Jungtys:
- 2xG ½″ vidurinis
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Galimybė įrengti šildymo elementą
Aukštos kokybės, patvari danga, atspari korozijai
Komplekte: pakabos, montavimo komplektas, uždengimo kamščiai ir ventiliavimo vožtuvas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
600 mm
Aukštis
800 mm
Gylis
39 mm
Tipas
Šildymo galia
331 W , 336 W
Universalus
Jungties atstumas
5 cm , 55 cm
Jungtis
Apatinė , Centras
Orientacija
Vertikali
Garantijos sąlygos
Informacija apie saugumą
Naudojimo instrukcija
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W105-0800-600-00-01
800 mm
600 mm
331 W
Plotis - 600 mm - ()
Aukštis - 800 mm - ()