Mexen AXS 100 vonios ventiliatorius, baltas - W9601-100-00
search
Rutulinis guolis Rutulinis guolis
Tylus veikimas Tylus veikimas
Efektyvi ventiliacija Efektyvi ventiliacija
Indeksas:
W9601-100-00
Spalva:
Baltas
Skersmuo :
100 mm
Drėgmės jutiklis:
Ne
Laikmatis:
Ne
Skersmuo - 100 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen AXS 100 vonios ventiliatorius siūlo puikų našumą dėl maksimalaus oro srauto 95 m3/h ir 12 W galios. Tylus veikimas 34 dB lygiu 3m atstumu užtikrina patogų naudojimą. Įrengtas atbuliniu vožtuvu, kuris apsaugo nuo oro grįžimo, ir rutuliniais guoliais, kurie garantuoja ilgą tarnavimo laiką bei galimybę montuoti ant sienos ar lubų. Ventiliatoriaus skersmuo 100 mm, o balta spalva idealiai tinka bet kuriam interjerui. IPX4 apsaugos laipsnis užtikrina saugų naudojimą drėgnomis sąlygomis.
Produkto specifikacija:
Skersmuo: 100 mm
Spalva: Balta
Maksimalus oro srautas: 95 m3/h
Maksimali galia: 12 W
Triukšmo lygis 3 m atstumu: 34 dB
Maitinimas: 230 V/ 50 Hz
Apsaugos laipsnis IP: IPX4
Ventiliatoriaus priedai:
- Atbulinis vožtuvas, apsaugantis nuo oro grįžimo iš ventiliacijos kanalų į patalpą
Matmenys:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Rutulinis guolis
Tylus veikimas
Efektyvi ventiliacija
Grįžtamasis vožtuvas
Apsaugos laipsnis IPX4
Montavimas ant sienos arba lubų
2 metų garantija
Serija
AXS
Skersmuo
100 mm
Spalva
Baltas
Forma
Kvadratinis
Drėgmės jutiklis
Laikmatis
Virvelinis jungiklis
Judesio jutiklis
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,96%
Tylus veikimas Tylus veikimas
Indeksas:
W9601-100-00
100 mm
Skersmuo - 100 mm - ()