Mexen Ops vonios radiatorius 1000 x 550 mm, 517 W, baltas - W122-1000-550-00-20
search
Mexen Ops vonios radiatorius 1000 x 550 mm, 517 W, baltas - W122-1000-550-00-20 Mexen Ops vonios radiatorius 1000 x 550 mm, 517 W, baltas - W122-1000-550-00-20 Mexen Ops vonios radiatorius 1000 x 550 mm, 517 W, baltas - W122-1000-550-00-20 Mexen Ops vonios radiatorius 1000 x 550 mm, 517 W, baltas - W122-1000-550-00-20 Mexen Ops vonios radiatorius 1000 x 550 mm, 517 W, baltas - W122-1000-550-00-20 Mexen Ops vonios radiatorius 1000 x 550 mm, 517 W, baltas - W122-1000-550-00-20
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W122-1000-550-00-20
Aukštis:
1000 mm
Spalva:
Plotis:
550 mm
Šildymo galia:
517 W
Aukštis - 1000 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1000 mm
Plotis: 550 mm
Gylis: 135 mm
Jungties atstumas: 8 cm
Spalva: Balta RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 7,89 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 517 W
Jungtys:
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Galimybė montuoti kaitinimo elementą
Aukštos kokybės, patvari lako danga, atspari korozijai
Komplekte: tvirtinimai, montavimo rinkinys, uždarymo kamščiai ir oro išleidiklis
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Ops
Plotis
550 mm
Aukštis
1000 mm
Gylis
135 mm
Tipas
517 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
8 cm
Jungtis
Apatinė
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W122-1000-550-00-20
1000 mm
550 mm
517 W
Aukštis - 1000 mm - ()