Mexen Amor vonios radiatorių 1200 x 600 mm, 1083 W, juodas - W120-1200-600-00-70
search
Mexen Amor vonios radiatorių 1200 x 600 mm, 1083 W, juodas - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor vonios radiatorių 1200 x 600 mm, 1083 W, juodas - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor vonios radiatorių 1200 x 600 mm, 1083 W, juodas - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor vonios radiatorių 1200 x 600 mm, 1083 W, juodas - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor vonios radiatorių 1200 x 600 mm, 1083 W, juodas - W120-1200-600-00-70 Mexen Amor vonios radiatorių 1200 x 600 mm, 1083 W, juodas - W120-1200-600-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W120-1200-600-00-70
Aukštis:
1200 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
1083 W
Plotis - 600 mm - ()
Aukštis - 1200 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1200 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 135 mm
Pajungimo atstumas: 8 cm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 17,08 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis spaudimas: 0,6 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 1083 W
Pajungimai:
- 4xG ½ po viršumi ir apačioje iš dešinės arba kairės pusės
Galimybė montuoti kaitinimo elementą
Aukštos kokybės, patvari danga atspari korozijai
Komplekte: pakabos, montavimo komplektas, uždarymo kamščiai ir oro išleidiklis
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
600 mm
Aukštis
1200 mm
Gylis
135 mm
Tipas
Šildymo galia
1083 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
8 cm
Jungtis
Apatinė
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
20%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W120-1200-600-00-70
1200 mm
600 mm
1083 W
Plotis - 600 mm - ()
Aukštis - 1200 mm - ()