Mexen Uran elektrinis radiatorius 800 x 600 mm, 300 W, chromas - W105-0800-600-2300-01
search
Mexen Uran elektrinis radiatorius 800 x 600 mm, 300 W, chromas - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrinis radiatorius 800 x 600 mm, 300 W, chromas - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrinis radiatorius 800 x 600 mm, 300 W, chromas - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrinis radiatorius 800 x 600 mm, 300 W, chromas - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrinis radiatorius 800 x 600 mm, 300 W, chromas - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrinis radiatorius 800 x 600 mm, 300 W, chromas - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrinis radiatorius 800 x 600 mm, 300 W, chromas - W105-0800-600-2300-01
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W105-0800-600-2300-01
Aukštis:
800 mm
Spalva:
Chromas
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
300 W
Plotis - 600 mm - ()
Aukštis - 800 mm - ()
Spalva - Chromas - ()
„Mexen Uran“ yra modernus elektrinis radiatorius, idealus bet kuriam interjerui. Esant 800 mm aukščiui ir 600 mm plačiam, jis siūlo 300 W galią, užtikrindamas efektyvų šildymą. Stilinga chromuota išvaizda ir plieno konstrukcija garantuoja ilgaamžiškumą. Prietaisas yra su 11 šildymo strypais, efektyviu termostatu ir IP44 apsauga. Dėl LED ekrano galima lengvai reguliuoti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C. Papildomos funkcijos, tokios kaip džiovinimas ir vaiko užraktas, padidina naudojimo komfortą.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 800 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 39 mm
Spalva: Chromas
Medžiaga: Plienas
Talpa: 3,9 l
Šildymo galia: 300 W
Šildymo strypų skaičius: 11
Bendras šildytuvo ilgis: 426 mm
Šilumos elemento ilgis: 310 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Jutiklinis valdymas naudojant LED ekraną
Papildoma apsauga nuo "sausos" veikimo
Įmontuotas termostatas palaiko pageidaujamą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Radiatoriui tinkamai veikti reikalingas užpildymas vandeniu arba vandens mišiniu, pvz., su glikolu
Komplektas: pakabos, montavimo rinkinys ir sandarinimo kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C
- Vaiko užraktas leidžia užrakinti šildytuvo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
600 mm
Aukštis
800 mm
Gylis
39 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
300 W
Spalva
Chromas
Medžiaga
Plienas
Montažas
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,98%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W105-0800-600-2300-01
800 mm
600 mm
300 W
Plotis - 600 mm - ()
Aukštis - 800 mm - ()