Mexen Uni-Term S viengubas radiatorių maskavimo komplektas, auksinis - W909-000-50
search
Atsparumas ir patvarumas Atsparumas ir patvarumas
Praktiškas sprendimas Praktiškas sprendimas
2 metų garantija 2 metų garantija
Indeksas:
W909-000-50
Spalva:
Auksas
Spalva - Auksas - ()
„Mexen S“ viengubas radiatoriaus maskavimo rinkinys, auksinis yra elegantiškas ir funkcionalus sprendimas. Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir žalvario, rinkinys užtikrina ilgaamžiškumą ir estetiką. Išorinis rozetės skersmuo yra 65 mm, o aukštis 7 mm, tai užtikrina diskretišką maskavimą. Auksinė spalva suteikia prabangos išvaizdą. 50 mm ilgio ir 20 mm vidinio skersmens movos puikiai tinka termostatiniams rinkiniams ir radiatorių vožtuvams, užtikrindamos lengvą montavimą.
Techniniai duomenys:
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Auksinė
Išorinis rozetės skersmuo: 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Mova medžiaga: Žalvaris
Mova ilgis: 50 mm
Mova vidinis skersmuo: 20 mm
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Atsparumas ir patvarumas
Praktiškas sprendimas
2 metų garantija
Serija
Spalva
Auksas
Vartotojo vadovas
Saugumo informacija
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,7%