Mexen WXR 150 vonios ventiliatorius, baltas - W9605-150-00
search
Indeksas:
W9605-150-00
Skersmuo :
150 mm
Ne
Skersmuo - 150 mm - ()
Mexen WXR 150 vonios ventiliatorius, baltas, užtikrina efektyvią ventiliaciją dėl 150 mm skersmens ir maksimalaus oro srauto 320 m3/h. Jam būdingas mažas galios sunaudojimas (18 W) ir tylus veikimas (34 dB 3 m atstumu). Įrengtas grįžtamojo srauto vožtuvas, neleidžia orui grįžti, o guoliai užtikrina ilgaamžiškumą ir aukštą efektyvumą. Galimybė montuoti ant sienos arba lubų padidina jo universalumą. IPX2 apsaugos lygis užtikrina saugų naudojimą drėgnomis sąlygomis.
Produkto specifikacija:
Skersmuo: 150 mm
Spalva: Balta
Maksimalus oro srautas: 320 m3/h
Maksimalus galios sunaudojimas: 18 W
Triukšmo lygis 3 m atstumu: 34 dB
Maitinimas: 230 V/ 50 Hz
Apsaugos lygis IP: IPX2
Ventiliatoriaus įranga:
- Grįžtamojo srauto vožtuvas, neleidžiantis orui iš ventiliacijos kanalų grįžti į patalpą
Matmenys:
A - 148 mm
B - 200 mm
C - 98 mm
D - 24 mm
Grįžtamasis vožtuvas
Apsaugos laipsnis IPX2
Serija
WXR
Skersmuo
150 mm
Saugumo informacija
19,97%
Indeksas:
W9605-150-00
150 mm
Skersmuo - 150 mm - ()