Mexen ZXR 100 vonios ventiliatorius, baltas - W9607-100-00
search
Rutulinis guolis Rutulinis guolis
Tylus veikimas Tylus veikimas
Efektyvi ventiliacija Efektyvi ventiliacija
Indeksas:
W9607-100-00
Spalva:
Baltas
Skersmuo :
100 mm
Drėgmės jutiklis:
Ne
Laikmatis:
Ne
Skersmuo - 100 mm - ()
Mexen ZXR 100 - tai baltos spalvos kanalo tipo ventiliatorius vonios kambariui, kurio skersmuo yra 100 mm, idealiai tinka efektyviam vėdinimui. Užtikrina maksimalų oro srautą 130 m3/h su minimaliu galios suvartojimu 12 W ir veikimo garsumu 34 dB iš 3 metrų atstumo. Įrengtas rutuliniais guoliais, pasižymi ilgu tarnavimo laiku ir montavimo galimybėmis bet kurioje padėtyje. Variklis su mažu energijos suvartojimu turi šiluminę apsaugą nuo perkaitimo. Gali valdyti tiek ištraukimo, tiek įtraukimo ventiliaciją priklausomai nuo montavimo.
Produkto specifikacija:
Skersmuo: 100 mm
Spalva: Balta
Maksimalus oro srautas: 130 m3/h
Maksimali galia: 12 W
Triukšmo lygis 3m atstumu: 34 dB
Maitinimas: 230 V/ 50 Hz
Ventiliatoriaus įranga:
- Variklis su mažu energijos suvartojimu, su apsauga nuo perkaitimo
- Galima ištraukimo arba kintamosios traukos ventiliacija priklausomai nuo montavimo sistemos
Matmenys:
A - 104 mm
B - 33 mm
C - 88 mm
D - 99 mm
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Rutulinis guolis
Tylus veikimas
Efektyvi ventiliacija
Kryptis keitimas
Šiluminė apsauga
Montavimas ant sienos arba lubų
2 metų garantija
Serija
ZXR
Skersmuo
100 mm
Spalva
Baltas
Forma
Apvalus
Drėgmės jutiklis
Laikmatis
Virvelinis jungiklis
Judesio jutiklis
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,8%
Tylus veikimas Tylus veikimas
Indeksas:
W9607-100-00
100 mm
Skersmuo - 100 mm - ()