Mexen Leo granito plautuvė vienos kameros su nusausikliu 900 x 500 mm, juoda dėmėta, juodas sifonas - 6501901010-76-B
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Leo granito plautuvė vienos kameros su nusausikliu 900 x 500 mm, juoda dėmėta, juodas sifonas - 6501901010-76-B Mexen Leo granito plautuvė vienos kameros su nusausikliu 900 x 500 mm, juoda dėmėta, juodas sifonas - 6501901010-76-B Mexen Leo granito plautuvė vienos kameros su nusausikliu 900 x 500 mm, juoda dėmėta, juodas sifonas - 6501901010-76-B Mexen Leo granito plautuvė vienos kameros su nusausikliu 900 x 500 mm, juoda dėmėta, juodas sifonas - 6501901010-76-B Mexen Leo granito plautuvė vienos kameros su nusausikliu 900 x 500 mm, juoda dėmėta, juodas sifonas - 6501901010-76-B
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Skylės išmušimui Skylės išmušimui
Indeksas:
6501901010-76-B
Tipas:
Ilgesnė pusė:
900 mm
Trumpesnė pusė:
500 mm
Spalva - Juodai dėmėtas - ()
Sifono spalva - Juodas - ()
Techniniai duomenys:
Dydis: 900x500x190 mm
Kameros gylis: 180 mm
Kampos matmenys: 430x415 mm
Nutekėjimo skersmuo: ø90 mm
Tipas: Vienos kameros su nusausikliu
Montavimo tipas: Įleidžiamas į stalviršį
Medžiaga: Granitas
Spalva: Juoda dėmėta
Sifono apdaila: Juoda
Nutekėjimo anga: Taip
Anga maišytuvui: Taip
Komplekte automatinis sifonas
Aukštas atsparumas įbrėžimams ir pokyčiams
Atsparumas terminio šoko
Paviršius lengvai valomas
Du papildomi frezuoti skylės savarankiškam prasmušimui ø35
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Granit
PerfectClean
Skylės išmušimui
Kriauklė turi 2 iš anksto frezuotas skyles, kurių skersmuo yra 35 mm, skirtas savarankiškam išmušimui. Jas galima naudoti, pavyzdžiui, skysčio dozatoriaus montavimui, kuris pašalins plastikinių butelių buvimą virtuvėje ir suteiks jai elegantišką apdailą.
Atsparumas įbrėžimams
Atsparumas nešvarumams
Atsparumas aukštai temperatūrai
Patvari spalva
Sistema Uni-Mount
Lašintuvas
Automatinis sifonas
Erdvę taupantis sifonas
Galimybė prijungti indaplovę
Perpylimo anga
10 metų garantija
Serija
Leo
Ilgesnė pusė
900 mm
Trumpesnė pusė
500 mm
Kamerų skaičius
Angos
2
Įpjovos po angomis
2
Lašėjimo padėklas
Ilgas lašėjimo padėklas
Automatinis sifonas
Taip
Pavedimas
Taip
Sifono spalva
Juodas
Naudojimo instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
19,96%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Indeksas:
6501901010-76-B
Tipas:
900 mm
500 mm