F1017-1240-182-505-4V1-01
Ilgis:
1240 mm
Plotis:
182 mm
Storis:
6,5 mm
Struktūra:
Mexen New Albany vinilinės plokštės 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE pagrindas 1,5 mm, 4 V-grioveliai, ąžuolas
"Mexen New Albany" vinilinės plokštės yra puikus pasirinkimas dėl daugybės privalumų. Jos turi 1240 mm ilgio, 182 mm pločio, 6,5 mm bendro storio (5 mm + 1,5 mm IXPE pagrindas). Plokščių nusidėvėjimo sluoksnis yra 0,55 mm storio, AC4 nusidėvėjimo klasės ir 32 naudojimo klasės, kas užtikrina ilgaamžiškumą. Plokštės sudaro 8 vienetų pakuotę, dengiančią 1,80 m² plotą. "Dąb" struktūra suteikia natūralų išvaizdos efektą. Dėl vandens atsparumo (100%), mechaninio ir įbrėžimų atsparumo bei integruoto IXPE pagrindo, šios plokštės puikiai tiks bet kuriam interjerui, įskaitant žematemperatūrinį grindų šildymą. Valinge 2G montavimo sistema palengvina įrengimą, o paviršius užtikrina lengvą valymą.
Produkto specifikacija:
Ilgis: 1240 mm
Plotis: 182 mm
Storis: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Dėvėjimo sluoksnio storis: 0,55 mm
Abradyvumo klasė: AC4
Naudojimo klasė: 32
Vienetų skaičius pakuotėje: 8
Kvadratinių metrų skaičius pakuotėje: 1,80
Struktūra: Ąžuolas
Medžiaga: Polimero ir akmens kompozitas
Montavimo būdas: Valinge 2G
Slidumo klasė: DS
Šiluminė laidumas: 0,144 W/mK
Antistatinis ≤ 2kV
4 pusių V-grioveliai
Integruotas IXPE pagrindas - 1,5 mm
Atsparumas vandeniui - 100%
Paviršius lengvai valomas
Atsparumas mechaniniams pažeidimams ir įbrėžimams
Suderinamumas su žematemperatūrine grindų šildymo sistema
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
SPC
Systemas Uniclick 2G
Dėvėjimosi klasė: AC4
Visuomeninio naudojimo klasė: 32
Integruotas pagrindas
Pagrindas atlieka šiluminės ir akustinės izoliacijos funkciją, taip pat užtikrina grindų stabilumą. Mūsų gaminys turi integruotą IXPE pagrindą - 1,5 mm - dėl šio sprendimo nereikia kloti papildomų medžiagų ant grindų, o grindų klojimas tampa daug patogesnis ir greitesnis.
Atsparūs vandeniui
Minkšti ir malonūs liesti
Medžio struktūra
Tobula patalpų akustika
Patvarus
Atsparus ugniai
Neslidūs
V-griovelis
Tinka grindų šildymui
Atsparūs nešvarumams
Antistatinės
Dilatacija
20 metų garantija
Serija
Ilgis
1240 mm
Plotis
182 mm
Storis
6,5 mm
Raštas
Medžiaga
Polimerinis-akmens kompozitas
Montavimo būdas
Dėvėjimo sluoksnio storis
0,55 mm
Kiekis pakuotėje
8
Kiekis m² pakuotėje
1,80
V-Fuga
Struktūra
Atspalvis
Pavyzdys
Ne
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugą
19,84%
Grindų kvadratiniai metrai
m2
+10% akcijų
1.8054 m2
Pakuočių suma 1 - Gabalų skaičius: 8
SPC SPC
Systemas Uniclick 2G Systemas Uniclick 2G
Dėvėjimosi klasė: AC4 Dėvėjimosi klasė: AC4
Indeksas:
F1017-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm