  • Virtuvės dienos
search
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Skylės išmušimui Skylės išmušimui
Indeksas:
6513-77-670200-50-B
Tipas:
Ilgesnė pusė:
795 mm
Trumpesnė pusė:
495 mm
Kriauklės spalva:
Juoda
Sifono spalva - Juodas - ()
Kriauklės spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Kriauklė:
Dydis: 795x495x200 mm
Kameros gylis: 200 mm
Kameros matmenys: 435x355 mm
Išleidimo angos skersmuo: Ø90 mm
Tipas: Viena plautuvė su nuvarvėjimo zona
Tipas: Įleidžiama į stalviršį
Spalva: Juoda
Sifono apdaila: Juoda
Medžiaga: Granitas (80% granito granulių 20% dervų)
Perpildymo anga: Taip
Angos: (maišytuvas, automatas) 2
Montavimas: Universalus, galimybė montuoti su nuvarvėjimo zona kairėje arba dešinėje pusėje
Aukštas atsparumas įbrėžimams ir dėmėms
Atsparumas terminėms smūgiams
Paviršius palengvina valymą
Du papildomi paruošti angos Ø35 pačiam iškirsti
Virtuvinis maišytuvas:
Medžiaga: Žalvaris
Spalva: Auksinė
Kasetė: Keraminė
Aeratorius: Taip
Tipas: Vienos rankenėlės
Maišytuvo aukštis: 335 mm
Snapo ilgis: 180 mm
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Granit
PerfectClean
Skylės išmušimui
Kriauklė turi 2 iš anksto frezuotas skyles, kurių skersmuo yra 35 mm, skirtas savarankiškam išmušimui. Jas galima naudoti, pavyzdžiui, skysčio dozatoriaus montavimui, kuris pašalins plastikinių butelių buvimą virtuvėje ir suteiks jai elegantišką apdailą.
Atsparumas įbrėžimams
Atsparumas nešvarumams
Atsparumas aukštai temperatūrai
Patvari spalva
Sistema Uni-Mount
Lašintuvas
Automatinis sifonas
Erdvę taupantis sifonas
Galimybė prijungti indaplovę
Perpylimo anga
Žalvaris
Keraminė galvutė
Perlatorius
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Ilgesnė pusė
795 mm
Trumpesnė pusė
495 mm
Forma
Stačiakampis
Ištraukiama snapelis
Ne
Maišytuvo aukštis
33,5 cm
Snapo pasiekiamumas
18 cm
Galimybė prijungti vandens filtrą
Ne
Kamerų skaičius
Angos
2
Įpjovos po angomis
2
Lašėjimo padėklas
Ilgas lašėjimo padėklas
Automatinis sifonas
Pavedimas
Taip
Sifono spalva
Juodas
Kriauklės spalva
Juoda
Maišytuvo spalva
Auksinė
Naudotojo vadovas - granito kriauklė
Naudojimo instrukcija - virtuvinis maišytuvas
Saugos informacija - granitinė kriauklė
Saugos informacija - virtuvinis maišytuvas
Garantijos sąlygos - granito kriauklė
Garantijos sąlygos - virtuvinis maišytuvas
20%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Indeksas:
6513-77-670200-50-B
Tipas:
795 mm
495 mm